Yazar hakkında

İlgili Yazılar

7 Comments

 1. 7

  gökçe

  Çok da abartmayın bence o kadar da kıymetli değil hem açılış şekli ne ki öyle. ayşegül sen yine de diğer grupları da gör derim bolivya yeni çıktı diye fiyatı da pahalı daha uyguna güzel takımlar mevcut bellonada.

  Yanıt
 2. 6

  Ebru

  Arkadaşlar bolivya koltuk takımı alan var mı nasıl önerir misiniz? koltuklar kumaşları leke tutmayan türden mi?

  Yanıt
 3. 5

  Elif

  Bellonanın reklamlarda çıkan koltuk takımı bu mu?

  Yanıt
 4. 4

  Vatandaş

  Reklamın kuvvetine satarsa satar ben hiç beğenmedim. Bellona tasarımda zorlanıyor artık reklamla artisle mobilyamı satılır, tasarımlarınız da biraz estetik olsun kaba saba hatlar alelade renkler klasik kumaş deri kombinasyonları hep aynı şeyler zevkimize göre mobilya bulabilmek ne kadar güç.

  Yanıt
 5. 3

  Kerime ŞAHİN

  Bolivya güzel hoş ama yatak olayını pek beğenmedim parça parça yatak olayı hiç olmamış biraz aceleye gelmiş bence yada tasarımı yapılınca yataksız yapıldı daha sonra daha geniş bir kitleye hitap etmesi için bu tasarıma yatak olabilir özellik eklendi. Bence bellonanın yeni çıkaracağı tüm koltuk takımlarında yatak olma özelliğini eklemesi lazım.

  Yanıt
 6. 2

  Ayşegül

  Bende bir kaç ay içinde evleneceğim henüz hiç bir mobilyamı almadım ne yapacağım diye bir telaş içerisindeydim ama bolivya koltuk takımını görünce iyi ki mobilyalarımı almamışım dedim bolivya oturma grubunu çok beğendim ilk fırsatta bellona mağazasına gidip yakından inceleyeceğim, büyük ihtimalle bolivya koltuk takımını alırım diye düşünüyorum.

  Yanıt
 7. 1

  Hande

  Reklamlarda göründüğü kadar varmış bolivya, renk uyumu çok güzel deri kumaş her zamankinden farklı kullanılmış asil bir görüntüsü var bolivyanın çok sağlam görünüyor evimizin kıymetlisi olabilir.

  Yanıt

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2014 Powered By Wordpress Resimli Blog